BEEF | Udrel Kodak Black Stickyho Fingaza z ONYX do tváre?

O tom že Floridský mladý raper, Kodak Black je kontroverzná osoba niet pochýb a jeho nedávny preslov o konflikte s členom legendárnej hardcore hip-hopovej skupiny ONYX, so Sticky Fingazom nasvedčuje tomu, že Kodak nemá žiadnu úctu k jeho starším kolegom z hip-hopovej brandže. V sobotu 16. marca sme mohli na jeho instagram stories započuť príbeh, ktorý sa sústreďuje na člena Onyxu a rapového veterána Stickyho Fingaza. Nie je úplne presne jasné, ako ku konfliktu prišlo, rôzne zdroje uvádzajú rozdielne verzie, ale pravdepodobne bude príčinou to, že Kodakov kamarát povolil Stickymu cestu jeho tour autobusom. “Nie som ako jeho stará energická hlava, pretože vážne nemám rád takýchto starých ľudí,” povedal Kodak. “Som dieťa 90. rokov. Nemám úctu k vám.”

Kodak taktiež zdôraznil že reagoval násilím.”Vrazil som tomu mŕtvemu negrovi. Chytil ​​som jeho tašku a zahodil som ju. Ten pes tam mal zbraň… Keď som sa snažil strielať, jeho zbraň bola falošná, človeče, čo to sakra? Začal bežať a v tom som začal kričať, prečo utekáš, keď vieš že máš falošnú zbraň?”

BUST DOWN

Niekoľko dní sme netrpezlivo čakali na Stickyho odpoveď. Bolo nám úplne jasné, že nám bude mať k tomu čo povedať a tak sa aj stalo. Sticky Fingaz prichádza s diss trackom “BUST DOWN“, kde hovorí “Ten skur**** chlapec Kodak Black udrel Stickyho Fingaza do tváre? Kde som k**** bol?” Celý track si môžeš vypočuť nižšie!