Lístky na Snak The Rippera v Brne úplne zdarma !!!

Snak The Ripper a jeho európske turné sa už čoskoro blížia a my Vám prinášame súťaž o 2 voľné vstupy na jeho show v Brne!!! Súťaž o tieto lístky je úplne jednoduchá. Celá súťaž prebieha na našom Facebookovom profile @madeastmovement. Súťaž je pripnutá na stránke, takže ju uvidíte hneď ako prvý príspevok. Pravidlá súťaže sú jednoduché –

  • Zdielať událosť
  • Mať liknutú našu facebookovú stránku Mad East
  • Označiť kamaráta s ktorým by si šiel na párty do komentárov

Celá súťaž trvá do soboty 17.11.2018 o 18:00, kedy vyberieme výhercov a zverejníme na našej stránke.

Na Brno sa valí nebývalá smršť kvalitného zahraničného a domáceho rapu. Väčšinu účastníkov netreba dlho predstavovať. Posledný novembrový deň klub Melodka otvorí svoje dvere pre kanadskú hviezdu menom Snak The Ripper. Jeho posledný album “Off The Rails” ničí priečky predajnosti v kanade a hýbe sa v prvej 50 najlepších albumov na Billboard Charts. K tomu tento človek patrí k tým najväčším šialencom, čo môžete na stagy vidieť. U jeho poslednej návštevy Česka skákal po pódiu s nafukovacou pannou a surfoval davom. Jednoducho tornádo, ktoré nechceš zmeškať. Taktiež so sebou vezie svojho osobného DJ – DJ D-Rec. Lokálnu scénu reprezentuje Tafrob, ikonická legenda z Brna. Jeho nezamenitelný hlas a prejav zdobí českú scénu okolo 20 rokov. V súčastnosti pracuje na druhom pokračovaní albumu “Neni Co Ztratit”, ktoré v Melodke pokrstí. Prvá skladba “V Noci Nespím” naznačuje, že pôjde o veľmi dobrý projekt.
Chýbať nebude ani Daniel a Marys, bohužiaľ bez Michajlova, ktorý mal byť pôvodne súčasťou tejto akcie. Keďže osud rozhodol inak, na mieste bude dostupný aspoň merch – FREE MICHAJLOV a taktiež kolekcia merchu od všetkých vystupujúcich, vrátane Snaka!
Za gramofony sa postaví DJ Opia a DJ Chocolatic, ktorí sa postarajú o úvodné hudobné kolo.

Minuloročné videá z koncertu