Na Mystic Sk8 Cupe 2019 vystúpia mená ako Ugly Kid Joe, Lords Of The Underground a PSH!!!

Mystic Sk8 Cup festival nikdy nebol iba o skateboardingu, ale taktiež o skvelej atmosfére, ku ktorej bez pochyby prispeli aj koncerty zahraničných kapiel. Inak tomu nebude ani na 25. ročníku, ktorý prebehne v dňoch 28.6. – 30.6. 2019. V piatok sa môžu návštevníci tešiť na kalifornských rebelov Ugly Kid Joe, v sobotu na poctivý hip-hop z New Jersey v podaní tria Lords Of The Underground. Nedelný program potom uzatvoria PSH s 90 minútovou show zloženou z najväčších hitov za posledné dve dekády. Na všetky koncerty môžete zakúpiť vstupenky aj samostatne v predpredaji alebo na mieste!

UGLY KID JOE / piatok, 28. 6. 2019
Chvíľu v nich počuť napríklad Red Hot Chili Peppers, potom sa ale oprie do gitary Klaus Eichstadt a všetko je inak. Do rytmu si zrazu kýva aj fanúšik AC/DC, Guns N’ Roses alebo Foo Fighters. Kapela, ktorá čerpala z hard rocku, grunge, skate-rocku alebo crossoveru, sa stala symbolom “cool” amerických gitaroviek, ktorá sa ale nemusela na nič hrať. Ugly Kid Joe sa vykašlali na hudobných kritikov, sústredili sa na seba a v hudbe odrážali svoj životný štýl, ktorý vychádzal zo skateboardovej komunity. Keď si k tomu prirátame charizmu a hlas frontmana Whitfielda Crana, ktorý zaujal taktiež Ozzyho Osbourna alebo Def Leppard, je to jasné. Aj cez 27 rokov, ktoré uplynuli od vydania prvého albumu s názvom America’s Least Wanted s hitmi Cats in the Cradle a Everything About You, sú stále kapelou, ktorej toto všetko možeme veriť od prvého do posledného riffu.

LORDS OF THE UNDERGROUND / sobota, 29. 6. 2019
Jedna z najzásadnejších kapiel v histórií rapu, ktorá vznikla v roku 1990 z hlbín hip-hopovej scény v New Jersey, dorazí v plnej sile predviesť svoje najlepšie hity. Na scénu vtrhli v roku 1993, kedy prišli s debutovým albumom Here Come the Lords, ktoré obsahovalo zároveň ich najväčší hit Chief Rocka a ďalšie 4 úspešné skladby, ktoré sa dostali do Billboard charts. Ani nie o rok neskôr vydávajú album Keepers of the Funk s hitmi Flow On a Tic Toc. Aj cez 5 ročnú pauzu (1994 – 1999) nestratili L.O.T.U.G. svoju poctivo vydobytú pozíciu na americkej hip-hopovej scéne a ich show patrí aj dnes k tomu najlepšiemu, čo môžete zo zlatej éry rapu počuť.

PSH / nedeľa, 30. 6. 2019
Kapela, ktorú určite nikomu nemusíme predstavovať. V zložení Oriona, Vladimíra518 a MikeT ti predstavia svoju 90 minútovú nadupanú show v nedeľu 30.6. hneď po vyhlásení výsledkov!

Už zajtra 13.6. spúsťame súťaž o voľný vstup na festival Mystic Sk8 Cup 2019 na našom facebooku!!!


Vstupenky je možné zakoupit na www.goout.net.
Více informací na www.mysticsk8cup.cz.