Ostrava prepisuje históriu !!!

0

Onyx v Ostrave?! Ano čítaš správne! Táto legendárna New Yorkská skupina zavíta do Českej republiky už tento rok! Ich zástavka v Ostrave je pre nás historickým miľníkom, pretože je to po prvý krát a my dúfame že nie posledný! Na čo sa môžeš tešiť, kde zakúpiť lístky a ďalšie podrobnosti sa dočítaš ďalej !

Takže čo presne nám prinesie tento historický moment v Ostrave ?

Ako prvý nás dostane do varu známi ostravský DJ NECROZ ktorého môžte poznať z rádia HELAX presnejšie z relácie MAKE SOME NOISE a svojimi hip-hopovými peckami nás naladí na tu správnu vlnu! Je to skúsený DJ ktorý si zahral už aj na niektorých veľkých festivaloch, ako Hip-Hop Žije alebo Beats For Love.

Za Slovensko vystúpi, to najlepšie z mesta, ktorému kedysi šéfoval Kaidžas, skupina Enkláva založená v roku 2006 no po menších nezhodách medzi členmi a opustením skupiny jedného z jej členov sa k aktivite dostala viac menej až v roku 2009, no už v konečnej formácií a to Mov a Stres ktorý spolu vystupujú doteraz. Chlapci nám prídu ukázať svoje skillz aj so svojim DJ Moc určite je sa na čo tešiť, Enkláva je skupina, ktorá nám má ešte čo ponúknuť !!!

Ďalšia várka rapu príde zo susedného Polska od známej skupiny Tewu (1992). Skupina prevažne z 90rokov je momentálne neaktívna a jej členovia sa sústreďujú na svoje sólo projekty. U nás sa predstaví jej zakladateľ DONO a Cham Pion, ktorým bude kryť chrbát ich polský DJ Geto, kde pôjde o veľmi striktný rap! Menšia ukážka tu ↓

Częstochowa word up !

Move back .. the Onyx is here!
Back up, back up .. the Onyx is here!

4. Marca, 2018 je dátum, kedy do Ostravy zavíta po prvý krát legendárna americká hip-hopová skupina ONYX priamo z New York-ského Queensu. Túto skupinu zformovanú v roku 1988 s jej terajšími členmi – Fredro Starr a Sticky Fingaz už zrejme predstavovať moc nemusíme, každý vie o koho sa jedná, kedže sú to až do tejto doby veľmi ospevované a žiadané mená na súčasnom hip-hopovom trhu, kde brázdia rôzne festivaly ako headlineri. DJ Illegal Nemecký DJ zo skupiny Snowgoons , ktorý sa postaví za dj pult počas koncertu Onyx je tak trochu považovaný za otca klasických rapových beatov z 90rokov za čo mu môžme byť len vďačný ! 🙂

Informácie o události:

Tento koncert organizuje spoločnosť Mad East

Mesto: Ostrava (Czech republic)

Klub: Fabric | Plynární 1634/7, 702 00 Ostrava, Czech Republic

Dátum: 4.3.2018

Túto show si nemôžeš nechať újsť a preto to celé sleduj na facebooku – TU 

Lístky zakúpiš pramo – TUPrebieha posledná vlna lístkov tak to nezmeškaj!Lístok ti po zakúpení príde priamo smskou na tvoj telefón.

Oficiálny plagát pre túto akciu: