SNAK THE RIPPER UŽ ZA PÁR DNÍ V NAŠICH KLUBOCH

Tohtoročné turné kanadského žrebca Snak The Rippera malo nespočet koncertov po Kanade, Amerike a v neposlednom rade po Európe. Turné s rovnakým názvom, ako Snakov posledný album #OffTheRailsTour2018 začínalo zástavkou vo Švajčiarskom Chure 16.11. Po tejto zástavke nasledovala zástavka v Nemeckom Štuttgarte 17.11. ktorá bola vypredaná skôr ako turné začalo! Celé turné Snaka sprevádza jeho DJ D-REC a jeho tour manažér Marc Goatley zakladateľ spoločnosti Marked Up Events. V Ich dodávke cestovali naprieč celou európou, až sa dostali k týmto mestám:

Let do Európy

Prvá najbližšia zástavka je v susednom Maďarsku

Prvá najbližšia zástavka je v susednom Maďarsku v meste Budapešť!!! Ak máš záujem o tento koncert, zapíš si do kalendára stredu 28.11. v klube Dürer Kert. Po boku našej partičky vystúpi aj maďarská rapová skupina KILLAKIKITT. Ak máš ale záujem o tento koncert, mal by si sa poponáhľať pretože je vypredaných už 90% lístkov! Viac informácii nájdeš tu.

Viedeň už klasicky v klube FLEX

Na tomto mieste Snak vystupoval už niekoľko krát, taktiež sa tu predstavil jeho kolega zo Stompdown Killaz – Merkules a veľa ďalších. Na tomto mieste môžte stretnúť producenta, ktorý sa postaral o množstvo Snakových prevažne, starších trackov, ako Until Yer Dead, FTW, I Betcha, Broken Promises, Retarded, Natural. Ide o producenta menom N-Jin, ktorý má čo dočinenia s organizovaním koncertov práve v tomto klube. Akcia je hneď deň po Budapešti 29.11 v klube FLEX, ak máš o tento koncert záujem klikaj sem.

Snak The RipperČeská republika rovno 2x !!!

Česká republika nám tento rok ponúkla znova dve zástavky. Snak a jeho tím sa po prvý krát ocitnú v Brne 30.11. v klube Melodka. Ako warm up si organizátori pre nás pripravili českého rapera Tafroba, ktorý tu bude krstiť svoje najnovšie CD “Neni Co Ztratit”. Podla dostupných informácií by mala byť táto show už taktiež vypredaná a dostupné budú posledné lístky už len na mieste. Viac informácií nájdeš tu.

Meet&Greet so Snak The Ripperom

Meet&Greet so Snak The Ripperom je jedinečná akcia, ktorá tu v našich končinách ešte nebola. Bude možnosť sa stretnúť so Snakom a jeho tímom, deň na to 1.12. v Pražskom obchode The Streets od 19:00. Bude tu dostupný merch, budeš môcť pokecať, urobiť si fotky, bude sa točiť Interview a mnoho iného. Ak si teda skalný fanúšik určite nezabudni prísť na túto akciu. Obchod The Streets, kde sa bude všetko odohrávať nájdeš na Opletalovej 40, kúsok od hlavnej železničnej stanice v Prahe. Viac Informácií nájdeš tu.

Akcia v Rock Café nesmie chýbať !!!

Hneď po tejto akcii sa presúvame do klubu Rock Café, kde sa pravidelne a s veľkou radosťou Snak vracia. Rock Café je klub s výnimočnou atmosférou a vždy vypredaným vystúpením. Taktiež tento klub bookuje veľmi zaujímavých a kvalitných zahraničných raperov, ktorých si iné kluby len tak dovoliť nemôžu. Pred touto show vystúpi slovenský Bitman s DJ Mikromanom. Toto je posledná, konečná zástavka z celého turné. Viac informácií o události a lístky nájdeš tu.